fbpx

Video wizytówka – dlaczego musisz ją mieć?

Video wizytówka, jest Ci potrzebna gdyż jako ludzie lubimy oglądać filmy… taka jest nasza natura 🙂 90% informacji docierających do naszego mózgu to treści wizualne, które przetwarzamy 60 razy szybciej niż słowo pisane. Uruchamiają nasze emocje i zmysły. Dlatego lubimy oglądać zdjęcia, a jeszcze bardziej filmy.

Video wizytówka – najnowsze badania

Według IBM Marketing Cloud, ostatnimi czasy niemal 90% contentu udostępnianego w internecie stanowi video.

Podobnie ponad 90% firm deklaruje, że wykorzystuje video do budowania swojej marki, promocji, sprzedaży, a przede wszystkim do komunikacji z klientami.

Inne badania pokazują, że aż 90% klientów bierze pod uwagę video reklamy podczas podejmowania decyzji o zakupie produktu lub usługi.

Zatem, osobiście gwarantuję Ci, że Twój przekaz video, jaki wspólnie stworzymy, o 90% lepiej dotrze do Twoich odbiorców niż jakakolwiek inna forma reklamy.

Dla kogo jest video wizytówka?

Video wizytówka jest dla Ciebie, jeśli…

  • Zaczynasz swój biznes, masz wiele spraw organizacyjnych do ogarnięcia, m.in. takich jak wizualne aspekty Twojej przyszłej marki oraz jej promocję w mediach społecznościowych, chcesz zrobić „wejście smoka” w „internetach”, ale nie wiesz jak.
  • Zarabiasz już, robiąc to co kochasz, ale nie wykorzystujesz wszystkich możliwości. Masz mało czasu, dużo bieżących zleceń i brak wielkich funduszy na inwestowanie w rozwój biznesu i rozpoznawalność Twojej marki. Utknąłeś. Poprawienie strony www, stworzenie lepszej oferty, zaistnienie w social mediach odkładasz na później. Wiesz, że możesz więcej zarabiać, ale brak Ci odwagi, dobrego pomysłu i sprzętu na to jak mocniej zaistnieć w mediach społecznościowych, wzmocnić relacje z Twoimi klientami i zdobyć nowe „lajki” u „Faceboga”.
  • Masz dobrze działającą firmę, ale „nie istniejesz” w mediach społecznościowych, które są dla ciebie czarną magią, a chcesz dotrzeć do większej ilości młodych osób.

Co zyskasz tworząc swoją video wizytówkę?

Proponuję Ci nagranie video wizytówki, która jest jak trampolina dla lepszego wizerunku Twojej marki. To swoistego rodzaju ID Twojego biznesu, jego kwintesencja, która pomoże Ci się wzbić ponad przeciętność. Zamień płaskie opisy i nieruchome zdjęcia na Twojej stronie w dynamiczny, trójwymiarowy obraz. Niech stanie się Twoim video viralem, który pomoże Ci zaistnieć w „internetach” i będzie sam sprzedawać za Ciebie. Dzięki takiemu 1-3 minutowemu klipowi filmowemu, Twoi klienci od razu poczują to co chcesz im przekazać, utożsamią się z tym i zapragną to mieć zanim poznają cenę Twojego produktu lub usługi. Tak jak po obejrzeniu dobrego filmu w kinie, Twój klient będzie wracał myślami do Twojej video reklamy, a to wszystko dzięki dobrym emocjom jakie ona w nim pozostawi.

Twoja video wizytówka – wykreuj i udostępnij ją – każdy ma jakąś historię do opowiedzenia.

Video wizytówka – gdzie możesz ją opublikować?

  • Na głównej stronie www jako demo video
  • Na Facebooku w tle fanpage’a lub jako klip do kampanii reklamowych
  • Na kanale YouTube lub Vimeo
  • W mediach
  • W prezentacjach multimedialnych podczas szkoleń
  • W newsletterze

Video wizytówka – jak wygląda jej nagranie?

Najpierw spotykamy się na kawie, najlepiej w Krakowie, ja stawiam 🙂 Ewentualnie możemy wymienić kilka e-maili. Ty opowiadasz mi swoją historię związaną z pasją i razem bawimy się w reżyserów. Za pomocą marketingu narracyjnego, tzw. STORYTELLINGU, tworzymy wyjątkowy scenariusz o autentycznych i pięknych aspektach tego co masz do zaoferowania innym. Możemy narysować storyboard’y obrazując kolejne ujęcia. Niekoniecznie musisz być bohaterem takiego klipu reklamowego.

Prócz terminu i miejsca nagrania ustalamy: podkład muzyczny, rodzaj czcionki podkładanego tekstu, stylizację oraz opcjonalnie za dodatkową opłatą: lektora, animacje, ujęcia z drona, profesjonalny makijaż wizerunkowy itd.

Po omówieniu tego jak najlepiej pokazać to co robisz oraz opracowaniu scenariusza wpłacasz zaliczkę (około ¼ ceny).

Całość postprodukcji (montażu filmu), od momentu nagrania materiału filmowego, trwa od tygodnia do sześciu (w zależności od ilości i priorytetowości zleceń). Gdy klip będzie już gotowy możesz dokonać kilku kosmetycznych poprawek.

Możemy spróbować stworzyć też wesoły klip z backstage (zza kulis).

Gdy zaakceptujesz video wizytówkę, wpłacasz całość kwoty, a ja zdejmuję z niej swoje wcześniej nałożone na obraz logo i przesyłam Ci plik mp4 w jakości HD

(lub inny format pliku) którym, po zamieszczeniu na swojej stronie i w innych

video wizytówka

mediach społecznościowych, możesz dotrzeć do większej ilości osób.

Twój film umieszczę również na swojej stronie jako reklamę Twojego biznesu.

Jeżeli czujesz, że takiego właśnie rozwiązania na promocję szukałeś, zapraszam do KONTAKTU.

Własna video wizytówka – Kurs online

Jeśli sam chcesz się zmierzyć ze stworzeniem swojej video wizytówki, tworzę dla Ciebie kurs online. Znajdziesz w nim konkretną wiedzę filmową, storytellingową i taką, która jest związana z promocją filmu wizerunkowego w social mediach. Po więcej szczegółów zapraszam Cię TUTAJ.

video wizytówka