fbpx

E-booki

100 pomysłów na content video w social media

39 zł

Potęga videotellingu

Kalendarz

19 zł

Video-booki

Montaż video w CupCut

Montaż video w Filmora

Montaż video w DaVinci Resolve

Strategia na Twój content video marketing – e-book

Ten e-book z BONUSEM to zbiór sprawdzonych pomysłów, które stworzą Ci nieskończoną ilość nowych, filmowych opcji i trafią w sam środek Twojej online’owej grupy docelowej!

  • od ponadczasowych evergreenów;
  • przez spontaniczne wypady na miasto z telefonem;
  • a skończywszy na elastycznym reagowaniu na aktualne trendy ze świata.

Będziesz do niego wracać wielokrotnie i dobierać pomysły z różnych grup tematycznych, w dowolnej kolejności. Wedle uznania, nastroju lub aktualnej sytuacji oraz Twoich zasobów.

Potęga videotellingu – e-book

Ta książka jest dla osób, które niezależnie od wieku i momentu w swoim życiu, pragną wykorzystać video w social media do autopromocji tego, co robią lub co chcą sprzedawać.

Każdy działający w sieci przedsiębiorca znajdzie w niej treści, które pozwolą zarządzać samodzielną twórczą kreacją i techniczną produkcją video na dobrym poziomie.

Po przejściu 10 kroków zawartych w tej książce będziesz potrafił stworzyć zestawy video contentu. Dzięki nim zaś systematycznie i bez prokrastynacji będziesz angażować odbiorców, tworzyć z nimi autentyczną relację a co za tym idzie skutecznie sprzedawać swoje produkty lub usługi.

Kalendarz

Pewnie próbowałeś/łaś już nagrać rolkę na Instagram albo shorta na YouTube i potem znów wciągały Cię bieżące sprawy. Koło zamykało się, gdyż brak regularności nie przysparzał większych zasięgów i nowych odbiorców. Co powodowało zaś brak entuzjazmu i opór przed kolejnymi nagraniami.

Ten kalendarz to takie koło ratunkowe, które pozwala wytworzyć nawyk publikowania video – treści, by trzymać rękę na wirtualnym pulsie. Sam/a zobaczysz, że w pewnym momencie zaczniesz się tym bawić i kreować.

Zawiera on nie tylko rozpisane graficznie miesiące, ale też całą strategię i pomysły na systematyczne tworzenie contentu w social media. Szczególnie video contentu 😉 Zarówno treści stock (evergreeny) jak flow (real time marketing).

Samodzielna nauka programów do montażu filmów

Video – booki:

  • CapCut
  • Filmora
  • DaVinci

Masz już za sobą pierwsze próby nagrania krótkich lub dłuższych filmów, ale nie czujesz się pewnie w ich edycji. Jedynie transmisja na żywo jej nie wymaga. Każdy inny film dobrze jest skrócić, wyciąć błędy, dodać napisy, filtry, muzykę a na końcu komunikat CTA. Już nie mówiąc o efektach specjalnych. Wybierz jeden z trzech video-booków i krok po kroku przejdź ze mną podstawy montażu filmów.

Aplikacja CapCut umożliwia edycję filmów w telefonie. Jest prosta a zarazem bardzo rozbudowana. Jest w niej wiele ułatwień i narzędzi przyspieszających pracę, ale minusem jest mały ekran telefonu do edycji.

 

 

Filmora to program płatny, w rozsądnej cenie, do zainstalowania na komputerze (stacjonarnym lub laptopie). Jest bardzo prosty. Ma dużo narzędzi usprawniających pracę tzw. gotowców i uważam, że jest warta swojej ceny, około 350 zł. Duży ekran komputera umożliwia większą precyzję i podgląd edytowanego filmu. Osobiście korzystam z niej najczęściej.

 

DaVinci Resolve to program na każdy komputer (stacjonarny lub laptop). Jest darmowy, ale nieco bardziej skomplikowany. Korzystają z niego profesjonaliści. Można tutaj ustawiać manualnie wszystkie parametry.

Każdy video-book zawiera zrzuty ekranu i opisowe wyjaśnienia narzędzi. Zależało mi na stworzeniu instrukcji, które możesz mieć zawsze pod ręka. Dodatkowo zaś w opracowaniach umieściłam linki do filmów instruktarzowych. Każdą aplikację lub program omawiam od wersji podstawowej do średniozaawansowanej. Nie zagłębiam się w zbyt specjalistyczne funkcjonalności programów, które zazwyczaj nie przydają się do codziennej pracy.